Διλμπέρης: «Να μας σέβονται»

Δίκαιη η ισοπαλία στο Αγρίνιο σύμφωνα με τον προπονητή του Εθνικού Γαζώρου, Παναγιώτη Διλμπέρη.

Στη συνέντευξη Τύπου μετά το 2-2 με τον Παναιτωλικό ο Διλμπέρης ανέφερε: «Παίξαμε σε μία ποδοσφαιρική έδρα και προφανώς οι παίκτες μου επηρεάστηκαν, γιατί στο πρώτο ημίχρονο άλλα είχαμε πει να κάνουμε και άλλα μας βγήκαν. Κάναμε πολλά λάθη και δώσαμε στον Παναιτωλικό την ευκαιρία να κυριαρχήσει. Στο δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε να κυκλοφορήσουμε τη μπάλα και ευτυχήσαμε να σκοράρουμε με ένα δεύτερο τυχερό γκολ.

Η ισοπαλία είναι δίκαιη έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς και ο Παναιτωλικός πήρε κάτι που άξιζε σε όλη τη διάρκεια του αγώνα έστω και στο τελευταίο λεπτό». Παράλληλα, έκανε παράπονα για ένα οφσάιντ και είπε: «Οι διαιτητές να μας σέβονται. Ο Γάζωρος δεν είναι μικρότερος από άλλους αντιπάλους».

Last modified onΔευτέρα, 03 Δεκέμβριος 2012 22:06