Νίκη με Αγγελόπουλο στο 2'

Η Δόξα Δράμας επικράτησε 1-0 του ΑΟ Τρίκαλα με γκολ του Αγγελόπουλου στο 2ο λεπτό.

Την τέταρτη νίκη της στο πρωτάθλημα κατέκτησε η Δόξα Δράμας. Οι μαυραετοί επικράτησαν με 1-0 των Τρικάλων, με γκολ που σημείωσε στο 2ο λεπτό με σουτ ο Αγγελόπουλος. Οι Δραμινοί ανέβηκαν στους 14 βαθμούς, ενώ ο ΑΟΤ έμεινε στους 15, έχοντας υποστεί την έκτη του ήττα στη Super League 2 για τη 15η αγωνιστική.

Η Δόξα προερχόταν από πέντε διαδοχικές ήττες και με αυτό το αποτέλεσμα μπορεί να κάνει μια νέα αρχή.

ΣΚΟΡΕΡ: 2' Αγγελόπουλος

ΤΟ LIVE ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (Θανάσης Κολιτσιδάκης): Στεφανάκος, Μπολάκης, Παπαργυρίου (86' Παρασκευάς), Αγγελόπουλος (46' Μαυριάς), Κουκόλης (23' λ. τρ. Νιμπά), Μαρινάκης, Βάντερσον (86' Φυτόπουλος), Άντερσον, Μπαράνκο (66' Μενσά), Χάμοντ, Κουτσιανικούλης.

ΤΡΙΚΑΛΑ (Βασίλης Καλογιάννης): Γιακουμής, Ριζογιάννης, Πιαστόπουλος (90' Λίτσιος), Σουλιώτης, Σκόνδρας (67' Καρουγκάλ), Ευθυμίου, Παπαγεωργίου (90' Ζώγκος), Πέλκας (46' Σταματής), Κεχαγιάς, Ελευθεριάδης (82' Στεφανίδης), Νιάρος.

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουκούμης (Καβάλας), Αναστασιάδης (Σερρών)

Last modified onΤετάρτη, 17 Μάρτιος 2021 17:18