Χαρμολύπη για Γιαννιτσά, Παναχαϊκή

Δίκαιη η ισοπαλία μεταξύ της Αναγέννησης και των Πατρινών

Το ντεμπούτο του Βασίλη Βούζα στην τεχνική ηγεσία της Παναχαϊκής δεν συνοδεύτηκε με την πρώτη εκτός έδρας νίκη. Το ισόπαλο 0-0 με την Αναγέννηση Γιαννιτσών εκτός έδρας κρίνεται απόλυτα δίκαιο, καθώς στο πρώτο ημίχρονο οι Αχαιοί έχασαν πολλές ευκαιρίες να ανοίξουν το σκορ, με τους ρόλους να αλλάζουν στο δεύτερο 45λεπτο και τους γηπεδούχους να μην εκμεταλλεύονται τις πολύ καλές στιγμές που δημιούργησαν στα καρέ του Χρήστου Πουρή.

ΑΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: (Σπ. Μπαξεβάνος): Βοσνιάδης, Ντατίδης, Παπαδόπουλος (76’ Καριοφύλλης), Αποστολίδης, Σπαθάρας (70’ Χατζόπουλος), Σερέτης, Μπαξεβάνος, Στεργίδης, Τσίλης, Κυζιρίδης (62’ λ.τ. Τσίλης), Γιόνδης.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: (Β. Βούζας) Πουρής, Κοιλιάρας, Φατιόν, Ουρτάδο, Ουαταρά, Φουρτάδο, Τζούνιορ Ελ Μια Μαπούκου (73' Ατματζίδης), Τσεμπερίδης (60’ Βλασόπουλος), Λαμπρόπουλος, Ιωάννου, Κωνσταντινίδης.

Θυμηθείτε ΕΔΩ τη live εξέλιξη του αγώνα.

Last modified onΚυριακή, 22 Ιανουάριος 2012 17:37