Ανατροπή στην Ευκαρπία

Ο ΠΟΤ Ηρακλής νίκησε 2-1 τον Μακεδονικό σε φιλικό παιχνίδι.

Σε φιλική αναμέτρηση διάρκειας τριών 40λεπτων ο ΠΟΤ Ηρακλής νίκησε το Σάββατο (11/02) τον Μακεδονικό με 2-1. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 19' του πρώτου ημιχρόνου με σουτ του Σιμόνι. Στο 18' του δευτέρου 40λεπτου ο Κούστα ισοφάρισε και 17 λεπτά αργότερα ο Κουντουριώτης διαμόρφωσε το αποτέλεσμα.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: Γουναρίδης, Μπρατσιάνι, Λισγάρας, Σαραγιώτης, Τσουκάνης, Σιατραβάνης, Παναγιωτούδης, Λεωνιδόπουλος, Ζαφειράκης, Σιμόνι, Σαραντίδης. Έπαιξαν και οι: Γρηγοριάδης, Χασάνογλου, Μπάγκολα, Κοτταρίδης, Γιαννούσης, Γουνόπουλος, Κουτεντάκης, Ζαννάκης, Τσιλιγγίρης, Γαρύφαλλος, Λιούμης

ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ Μακρής, Βιτλής, Πανάγου, Σγουρής, Πατράλης, Τότσκα, Χρουσιέλ, Γιουμπιτάνα, Κόκκορης, Σίλβα, Κούστα. Έπαιξαν και οι: Βελλίδης, Μπαλικτσής, Χειρίτραντας, Δοϊρανλής, Σιούτας, Παπαστεριανός, Δόρης, Τομάς, Κουντουριώτης, Σενγκιέγρκης, Μιστκόφσκι.

Last modified onΣάββατο, 11 Φεβρουάριος 2023 17:14