Νίκησε Ηλιούπολη το Σίτι

Το Αιγάλεω επικράτησε 1-0 στο «Σταύρος Μαυροθαλασσίτης» σε φιλικό παιχνίδι.

Φιλική νίκη με 1-0 απέναντι στην Ηλιούπολη κατέκτησε το Σάββατο (22/10) το Αιγάλεω στο «Σταύρος Μαυροθαλασσίτης». Οι Κυανόλευκοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο και το αποτέλεσμα διαμόρφωσε στο 13' ο Κολλάς με πλασέ. Οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν απόδοση μετά τις αλλαγές του δευτέρου ημιχρόνου και είχαν ευκαιρίες με τον Κρητικό (60', 79').

ΑΙΓΑΛΕΩ (Θωμάς Γράφας): Σικαλιάς, Σκεντεράι, Πεχλιβανόπουλος, Βλάχος, Φουρλάνος, Πολυχρόνης, Τσίτσαρης, Πιαστόπουλος, Μπαστιάνος, Τσιλιγκίρης, Κολλάς. Έπαιξαν και οι: Σκαφίδας, Παπανικόλας, Νικολακόπουλος, Δημούτσος, Χοτζάλι, Μπούσης, Β. Ραυτόπουλος, Παλτόγλου, Δ. Ραυτόπουλος.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Νίκος Παντέλης): Περιστερίδης, Πολίμος, Μπουσάι, Πατσατζόγλου, Μουριέλ, Ντίαζ, Βάρκας, Γκοτσούλιας, Φελίπε, Τριανταφυλλάκος, Μπαστακός. Έπαιξαν και οι: Κωστόπουλος, Κρητικός, Πολίτης, Ανδρέου, Κρέτση, Γεωργιάδης, Δημητριάδης, Ματσούκας, Ντόι.

Last modified onΣάββατο, 22 Οκτώβριος 2022 19:12