«Μείναμε στα αποδυτήρια»

Ο Παναγιώτης Διλμπέρης είχε παράπονα από την απόδοση της ομάδας του στο δεύτερο ημίχρονο.

Μετά την ήττα (1-0) από τον ΑΟ Χανιά ο προπονητής του Αγροτικού Αστέρα, Παναγιώτης Διλμπέρης ανέφερε: «Ήρθαμε να παίξουμε αντίπαλοι με μία πολύ καλή ομάδα που την αδικεί η συγκομιδή βαθμών. Προσπαθώντας να την αναλύσουμε βρήκαμε ελάχιστα σημεία που θα μπορούσε να εκμεταλλευτούμε αδυναμίες του. Στο πρώτο ημίχρονο η μορφή του αγώνα ήταν τέτοια που βρεθήκαμε υπό αρκετές προϋποθέσεις για ευκαιρίες. Θα έπρεπε να έχουμε κάνει γκολ και θα μπορούσαμε να το σημειώσουμε στο τελευταίο δευτερόλεπτο με το σουτ του Τσούτση.

Τον καλό μας αγωνιστικό εαυτό τον αφήσαμε στα αποδυτήρια. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν πολύ διαφορετικό. Δεν είχαμε καθαρή σκέψη και σφάλαμε πολύ τακτικά στο γκολ. Αυτό μας αποσυντόνισε».

Last modified onΚυριακή, 25 Οκτώβριος 2015 21:30