Έξαλλος ο Διλμπέρης

Ο Αγροτικός Αστέρας έχασε 1-0 από τον Κεραυνό Αγγελοχωρίου.

Οι «σταχυοφόροι» υποτίμησαν τον αντίπαλό τους και επόμενο ήταν να φύγουν ηττημένοι (1-0) από την εκτός έδρας φιλική αναμέτρηση με τον Κεραυνό Αγγελοχωρίου. Ο τεχνικός, Παναγιώτης Διλμπέρης ήταν έξαλλος με τους ποδοσφαιριστές του, τόνισε ότι δεν υπάρχει κανένα ελαφρυντικό και σε αυστηρό ύφος σημείωσε ότι δεν δέχεται την έλλειψη συγκέντρωσης και την υποτίμηση του αντιπάλου που έδειξαν.

Το γκολ σημειώθηκε στα μισά του πρώτου ημιχρόνου, ενώ στο δεύτερο 45λεπτο ο Αγροτικός Αστέρας ανέβασε την απόδοσή του και έχασε ευκαιρίες με τον Βελλίνη.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Παναγιώτης Διλμπέρης): Βοσνιάδης (46' Γιώτας), Χατζηλιάδης (15' Καραμπάς), Κώτσιας, Καπίας, Σκλιοπίδης (70' Τοπαλίδης), Σαμουηλίδης (60' Βαφέας Ν.), Νταμαρλής (60' Μήτσιος), Πέεφ (60' Έππας), Αθανασιάδης (65' Πεχλιβάνης, υπό δοκιμή), Καθάριος (60' Κουλπαλίδης), Μίλιτς (35' Βελλίνης).

Last modified onΤετάρτη, 20 Αύγουστος 2014 21:52