Τριάρα με Αγιονέρι

Ο Εθνικός Γαζώρου επικράτησε 3-0 σε φιλικό προετοιμασίας του Εθνικού Αγιονερίου.

Αντίσταση μόνο στο πρώτο ημίχρονο βρήκε ο Εθνικός Γαζώρου με αντίπαλο το Αγιονέρι. Η ομάδα των Σερρών προηγήθηκε με αυτογκόλ έπειτα από λάθος την άμυνας σε εκτέλεση κόρνερ του Χατζηδημητρίου και αυτό ήταν το σκορ για τα πρώτα 45 λεπτά της αναμέτρησης. Στο δεύτερο ημίχρονο υπήρξαν αλλαγές από τις δύο ομάδες, ο ρυθμός έπεσε και αυξήθηκαν τα λάθη στις άμυνες, με αποτέλεσμα να φτάσουν στο 3-0 με τα γκολ των Πάλλα και Τσιλούλη.

EΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ: Κραβαρίτης, Κουκόλης, Μερεσιώτης, Νικολίτσας, Τσουβαλτσίδης, Δέντσας, Χιζανασβίλι, Χατζηδημητρίου, Ναστέφσκι, Ναουμτσέφσκι, Πάλλας. Έπαιξαν και οι: Γρηγοριάδης, Κωνσταντινίδης, Τσιλούλης, Μαυρουδής, Πολύζος, Κωφοκώτσιος, Μαρίνου.

Last modified onΤρίτη, 19 Αύγουστος 2014 19:07