• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64

Μοίρασε «μπράβο» ο Δημητρίου

Η απόδοση του Φωκικού στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα με τον Παναιτωλικό άφησε ικανοποιημένο τον Πέτρο Δημητρίου.

Η ομάδα της Άμφισσας παρατάχθηκε με πολλές απουσίες απέναντι στους Αγρινιώτες και παρότι τελικά ηττήθηκε (1-0), ανάγκασε με την απόδοσή της τον Πέτρο Δημητρίου να μοιράσει συγχαρητήρια. Ο τεχνικός του Φωκικού στάθηκε στην πολύ καλή εμφάνιση του δευτέρου ημιχρόνου, ενώ συνεχάρη και τον τερματοφύλακα, Κώστα Μανιάτη, ο οποίος στο ντεμπούτο του κάτω από τα δοκάρια και απέναντι στην πρώην ομάδα του έκανε εξαιρετική εμφάνιση και απέκρουσε ένα πέναλτι.

Το βλέμμα πλέον έχει στραφεί στην εντός έδρας αναμέτρηση με τον Εθνικό Γαζώρου την Κυριακή (10/03). Οι Κωστόπουλος, Γκόμεζ θα απουσιάσουν λόγω τιμωρίας, ενώ αναμένεται να επιστρέψουν οι τραυματίες, Σκαρίμπας, Λουκίνας. Αμφίβολη είναι η συμμετοχή του Θέου.

Τη Δευτέρα (04/03) η προετοιμασία ξεκίνησε με πρωινή προπόνηση και στη συνέχεια οι ποδοσφαιριστές πήραν ρεπό. Το απόγευμα ο Πέτρος Δημητρίου θα βρεθεί στη Ριζούπολη για να παρακολουθήσει τον αγώνα Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης.

Last modified onΔευτέρα, 04 Μάρτιος 2013 16:52