Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | Round 21 | FOOTBALL LEAGUE 2017-18

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ εν ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
0 2

Ημερομηνία Αγώνα: Κυριακή, 11 Μάρτιος 2018
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος αγώνα
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
84Βγήκε Δημήτρης Χασομέρης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Βλαχομήτρος (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΝΤΟΥ: Στη θέση του Χασομέρη, ο Βλαχομήτρος.
81Βγήκε Μπραχίμα Κονέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Δημήτρης Ντάγκρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
81COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Στη θέση του Κονέ, ο Ντάγκρας.
77Βγήκε Αντώνης Ηλιάδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μίλτος Λιόνης (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΝΤΟΥ: Έξω ο Ηλιάδης, μέσα ο Λιόνης.
76COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Συρτό σουτ του Συμελίδη, έδιωξε σε κόρνερ ο Γκέκας.
70Βγήκε Αλέξανδρος Τσεμπερίδης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αλέξανδρος Βεργώνης (MΕΣΟΣ)
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς φάση, κακό το ματς στο δεύτερο ημίχρονο.
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΝΤΟΥ: Στη θέση του Τσεμπερίδη, ο Βεργώνης.
66ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιάννης Σταματάκης
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα αξιόλογο στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.
53COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Ο Καραγιάννης αντί του Μπιτέλη.
53Βγήκε Γιώργος Μπιτέλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Μάριος Καραγιάννης (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου μέρους
45 1COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό σουτ του Καλογέρη εκτός περιοχής, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι, άουτ η μπάλα.
39Βγήκε Παναγιώτης Πλαβούκος (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημοσθένης Χαντζάρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
39COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Στη θέση του Πλαβούκου, που τραυματίστηκε, ο Χαντζάρας.
37COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Ηλιάδη, άουτ.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δυνατό ξεκίνημα από τον Απόλλωνα Πόντου, που έχει την κατοχή και έχει εκμεταλλευτεί στο έπακρο τις ευκαιρίες που έχει στο πρώτο ημίωρο του αγώνα.
25ΓΚΟΛΠαναγιώτης Συμελίδης
25ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Παναγιώτης Συμελίδης
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΝΤΟΥ: 0-2: Ο Συμελίδης έπιασε το δυνατό σουτ έπειτα από ασίστ του Χασομέρη και έγραψε το 2-0 για την ομάδα της Καλαμαριάς.
24ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Μπιτέλης
21COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Καλογέρη, μπλόκαρε ο Γκέκας.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα του Καρρίκι, ο Τζέκος έπιασε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα άουτ.
09COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΟΝΤΟΥ: 0-1: Ο Μπρίτο το εκτέλεσε εύστοχα.
09ΓΚΟΛΕντουάρδο Μπρίτο
09ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΕντουάρδο Μπρίτο
08COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ο Απόλλων Πόντου κέρδισε πέναλτι. Ο Σουντουρά ανέτρεψε τον Συμελίδη.
02COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σέντρα σουτ του Καρρίκι, άουτ η μπάλα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ξεκίνησε ο αγώνας
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιώργος Βαζάκας): Γκέκας, Καρρίκι, Κωνσταντινόπουλος, Μπούσδρας, Ρουσσάκης, Σταματάκης, Σουντουρά, Μπιτέλης, Πλαβούκος, Κονέ, Τζέκος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς) Βοηθοί: Τίκας (Θεσπρωτίας), Μωυσιάδης (Ηπείρου)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ (Δημήτρης Καλαϊτζίδης): Λόπεθ, Αμαραντίδης, Καλί, Σαμαράς, Γεωργιάδης, Συμελίδης, Τσεμπερίδης, Καλογέρης, Χασομέρης, Ηλιάδης, Μπρίτο.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ιδανικές συνθήκες για ποδόσφαιρο στην Καρδίτσα. Ηλιοφάνεια επικρατεί στη θεσσαλική πόλη.