Αναφορά Αγώνα: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | Round 15 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Δευτέρα, 03 Φεβρουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 15:00 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90' 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 2-0
90' 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερο ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά, με τον Κραγιόπουλο, 2-0 το σκόρ
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις
90ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Κραγιόπουλος
90ΓΚΟΛΚραγιόπουλος
85'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο του αγώνα
79'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Καλή εκτέλεση φάουλ απο τον Αναστασιάδη, διώχνει ο Οικονόμου
73'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ του Πλατανιά, με εκτέλεση πέναλτι απο τον Λουκίνα, σκόρ 1-0
72'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κερδισμένο πέναλτι για τον Πλατανιά
72ΓΚΟΛ ΠΕΝΑΛΤΙΛουκίνας
72ΓΚΟΛΛουκίνας
68'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Απόλλωνα Πόντου, Χατζηκωνσταντίνου αντί Φράγκου
68'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τον Πλατανιά με εκτέλεση του Γιούση
56'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μια ακόμα απομάκρυνση απο τον τερματοφύλακα του Απόλλων Πόντου
48'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Επιθετική μπαλιά του Οικονόμου, καλή στιγμή για τον Πλατανιά
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη πρώτου ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις
44'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ απο τον Τσαμούρη του Πλατανιά, δεν ανησυχεί τον τερματοφύλακα του Απόλλων Πόντου
43'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς τελικές φάσεις φτάνει στο τέλος του,το πρώτο ημίχρονο του αγώνα
25'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ για τον Απόλλων Πόντου
23'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κατοχή μπάλας για τον Πλατανιά, καλό σουτ του Λουκίνα
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ: Σούλης, Ουές, Τσαμούρης, Πασχαλάκης, Σαάντο, Σμυρλάκης, Μπάμπης, Οικονόμου, Γιούσης, Κραγιόπουλος, Λουκίνας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ: Μαλέσιος, Δαλιανόπουλος, Καλλίας, Φράγκος, Τουρσίδης, Καλογέρης, Αναστασιάδης, Τσουμάνης, Αμαραντίδης, Χριστοδούλου, Γιαννακόπουλος.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Πέτρος Λεμπέσης(Πειραιά) Βοηθοί: Παναγιώτης Χρηστάκος(Πειραιά), Χρήστος Κορώνης(Πειραιά), 4ος Ανδρέας Βλάχος (Ανατ.Αττικής)