Αναφορά Αγώνα: ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | Round 13 | SUPER LEAGUE 2

Ημερομηνία Αγώνα: Δευτέρα, 20 Ιανουάριος 2020
Ώρα Αγώνα: 16:30 h

Εκδηλώσεις

Χρόνος Συμβάν
90' 2COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ του Μεχία για τον Λεβαδειακό, στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων
90' 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0-1
90'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
90 2ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Μεχία
90 2ΓΚΟΛΜεχία
86'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Αποστολόπουλο, του ΠΑΣ Γιάννινα
84'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δεύτερο φάουλ του Πολέτο
8'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού
79'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κίτρινη κάρτα στον Αργυρόπουλο, του Λεβαδειακού
70'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για Λεβαδειακό, Πολέτο αντί Ιωαννίδη
65'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μεχία αντί Κοζορώνη
64'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Νικολιάς αντί Νάουμετς
59'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ απο Συμελίδη, στα όρια της κίτρινης
56'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αλλαγή για Λεβαδειακό, Μάντζιος στην θέση του Ενόμο
46'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, χωρίς ιδιαίτερες φάσεις. Παιχνίδι κέντρου.
45'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μπήκαμε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου
39'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Ενόμο, σε καλό σημείο για την ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα
36'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα με εκτέλεση του Αποστολόπουλου
33'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Φάουλ του Κρίζμαν , του ΠΑΣ Γιάννινα
29'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κερδισμένο φάουλ για Συμελίδη, του Λεβαδειακού
23'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κονέ στο κόρνερ
17'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κερδισμένο φάουλ για τον Αποστολόπουλο, κακή εκτέλεση
1'COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητές : Βεργέτης Χρήστος (ένωση Αρκαδίας) βοηθοί: Βεργέτης Δημήτριος, Κολυτάς Σπυρίδων, Κύριος Δημήτριος
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Σωτήρης Αντωνίου): Μπάγιτς, Άνγκουα, Αργυρόπουλος, Βήχος, Λιάγκας, Κονέ, Καραχάλιος, Κοζορώνης, Ιωαννίδης, Ενομό, Συμελίδης.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Αργύρης Γιαννίκης): Χουτεσιώτης, Μπουκουβάλας, Παντελάκης, Σκόνδρας, Αποστολόπουλος, Σκόνδρας, Καρτάλης, Λιάσος, Νάουμετς, Ξύδας, Κρίζμαν, Λέο.