Μανούχος στη Ριζούπολη

Οι ορισμοί των διαιτητών για τα παιχνίδια της 11ης αγωνιστικής της Super League 2.

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές για τα ματς της 11ης αγωνιστικής της Super League 2. Ο Μανούχος (Αργολίδας) θα διευθύνει το παιχνίδι Κηφισιά - Παναχαϊκή και ο Ντάουλας (Δυτ. Αττικής) το Athens Kallithea - Καλαμάτα. Αναλυτικά:

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 14 Ιανουαρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός Β (14:45, Δημ. Καρδίτσας)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Μηνούδης (Πιερίας)

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

ΑΕΛ – Βέροια (14:45, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Τομαράς (Θράκης)
Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Σακκάς (Θεσσαλίας)

Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός (14:45, Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Μάνος (Λάρισας)

ΠΑΟΚ Β – Αλμωπός Αριδαίας (14:45, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Γιαννούκας (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Δέτση, Κοττορός (Δωδ/νήσου)

Ηρακλής Λάρισας – ΠΟΤ Ηρακλής (14:45, AEL FC Arena)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

Διαγόρας – Πανσερραϊκός (14:45, Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Δευτέρα 16 Ιανουαρίου

Απόλλων Πόντου - Μακεδονικός (14:45, Δημ. Πολυκάστρου)
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Σακάλογλου (Καβάλας)

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή 13 Ιανουαρίου

ΑΕΚ Β - Ολυμπιακός Β (15:15 ΕΡΤ3, Σεραφείδειο)
Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Σάββατο 14 Ιανουαρίου

Κηφισιά - Παναχαϊκή (13:45 ΕΡΤ3, «Γ. Καμάρας»)
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Β. Μωυσιάδης (Γρεβενών), Παγουρτζής (Πειραιά)

Κυριακή 15 Ιανουαρίου

ΠΑΟ Ρουφ - Απόλλων Σμύρνης (14:45, «Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης, Ζούλης (Αχαΐας)

Αιγάλεω - Ηλιούπολη (14:45, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θ. Μωυσιάδης (Ηπείρου), Τσολακίδης (Αθήνας)

ΟΦ Ιεράπετρας - Χανιά (14:45, Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Μπούτσικος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουφός, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Προοδευτική – Επισκοπή (14:45, «Π. Σαλπέας»)
Διαιτητής: Κόκκορης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)

Δευτέρα 16 Ιανουαρίου

Athens Kallithea – Καλαμάτα (15:15 ΕΡΤ3, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Ρεπό: Ηρόδοτος

Last modified onΠαρασκευή, 13 Ιανουάριος 2023 14:53

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.