Οι διαιτητές της 4ης στροφής

Οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες της 4ης αγωνιστικής της Super League 2.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου (15.00)

Καβάλα - Ξάνθη
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδίκης)
Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Χαλκιδικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθήνας)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθήνας), Πριόνας (Εύβοιας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

ΠΑΟΚ Β’ - Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Τρίκαλα - Τρίγλια
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

ΑΕΛ - Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Πέμπτη 25 Νοεμβρίου (15.00)

Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου (15.00)

Καραϊσκάκης - Καλαμάτα
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλεία), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Εργοτέλης - ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης, Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Νικολάου (Αθήνας)

Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μάνος (Λάρισας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Διαγόρας - Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθήνας)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Χανιά - Ρόδος
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Ζάκυνθος - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηρόδοτος
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών), Κάλλης (Αν. Αττικής)
4ος: Κουκουράκης (Χανιών)

Καλλιθέα - Αιγάλεω
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Last modified onΤετάρτη, 24 Νοέμβριος 2021 13:56

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.